Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE - Soutěž DĚTI - 9.10.2010 - Čermná

5. 9. 2010

Okresní sdružení hasičů ČMS Ústí nad Orlicí

 

Organizační zajištění Závodu požárnické všestrannosti PLAMEN 2010/2011  

                     konaného dne 9. října 2010 v Dolní Čermné

 

Presentace družstev:         7,30 – 8,30 hod.

Nástup:                           8,45 hod.

Začátek závodu:               9,00 hod.

 

Štáb soutěže:

Velitel soutěže:                Růžička Jan

Tajemník soutěže:            Faltusová Eva

Hlavní rozhodčí:               Neudert Zbyněk ml.

Sčítací komise:                 Minář Leoš

Kontrola kronik:               Kubištová Hana

Zdravotní služba:             SDH Dolní Čermná

Presentace,startovné,

členské příspěvky:           Kubištová Hana, Pirklová Alexandra, Vaněčková Anna

 

Evidenční list včetně opravené sjetiny je třeba odevzdat na OSH do 5. 10. 2010.

 

Startovné ve výši 1 000,- Kč/družstvo a členské příspěvky ve výši

100,- Kč/člena budou vybírány při presentaci.

 

Rozhodčí:                      účast ve stejnokrojích

s sebou stopky (čekací čas zapisovat do startovní karty ve tvaru – např.  1 min. 10 vt.)

Rozhodčí disciplín:           schváleni ORM

Ostatní rozhodčí:             dle organizačního zajištění sestaveného na školení vedoucích

 

Nástup rozhodčích v  8.00 hodin u garanta závodu

 

Stravování:                            SDH Dolní Čermná

družstva obdrží stravenky dle počtu hlídek

                                      1 hlídka      5 + 1             2 hlídky     10 + 1     

Ústroj:

Jednotná, stejnokroj nebo sportovní oblečení, sportovní obuv vše dle směrnic PLAMEN.

 

Na startu závodu podává hlídka hlášení a předkládá platné členské průkazy.

 

 

 

 

Eva Faltusová v.r.                                                                        Rudolf Rajnet v.r.

             starostka OSH                                                                                 vedoucí ORM

 

 

 

KATEGORIE MLADŠÍ – garant JIŘÍ KUBÍK, SDH Choceň

 

Start,cíl:                                 Hynek Josef, Sopotnice

 

 

Střelba ze vzduchovky:                   RD     Hloupý Luboš, Vysoké Mýto

 

 

Základy topografie:               RD     Hubálek Jiří, Černovír

 

 

Uzlování:                                RD     Bárnet Zdeněk, Lukavice

 

 

Základy první pomoci:           RD     Hlávka Josef, Oumanice

 

 

Požární ochrana:                   RD     Mlynář Jan, Lichkov

 

 

Překonání překážky:             RD     Novotný Petr, Choceň

 

 

 

 

KATEGORIE STARŠÍ – garant RUDOLF RAJNET, SDH Dolní Dobrouč

 

Start,cíl:                                 Černohous Jiří, Orličky

 

 

Střelba ze vzduchovky:                   RD     Uher Stanislav, Bystřec

 

 

Základy topografie:               RD     Motl Jaroslav, Letohrad - Orlice

 

 

Uzlování:                                RD     Martinec Vratislav, Svatý Jiří

 

 

Základy první pomoci:           RD     Pirklová Alexandra ml., Dolní Čermná

 

 

Požární ochrana:                   RD     Syrový Jaroslav, Osečnice

 

 

Překonání překážky:             RD     Šlesinger Martin, Orličky

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA