činnost 2014

7. 12. 2014

31.1.2014 členská schůze

Schůze se konala na Obecním úřadu v Bučině od 18 hodin. Schůzi zahájil starosta sboru P.Kazda. Hlavním bodem schůze je příprava plesu, který sbor pořádá 8.2.2014.

8.2.2014 – Ples SDH Bučina

31.3.2014 – našemu členovi se narodilo druhé dítě. Je to holčička a jmenuje se

Kateřinka Krčilová

8.4.2014 – naší člence se narodilo třetí dítě. Je to opět holčička a jmenuje se

Thea Duchoslavová

12.4.2014 členská schůze

Hlavním bodem schůze je pořádání Okrskové soutěže v Bučině. Termín je 17.5.2014, začátek ve 13 hodin. Místo pořádání je předběžně domluvené na pozemku p. Mecla vedle cesty od bývalé prodejny ke Chvátalovým vpravo. Padl tady návrh, spojit soutěž s oslavami 105.výročí založení našeho sboru.

26.4.2014 úklid dvora

30.4.2014 Čarodějnice

1.5.2014 První májka v Bučině – postavili hasiči Víťa Grambal a Romča Šrajer

12.5.2014 Soutěž v Leštině

Obsadili jsme krásné:  4. místo

(soutěžící: J. Teplý, R. Šrajer, J. Beneš ml.,

M. Lebeda, V. Grambal, T.Grambal, P. Voříšek)

17.5.2014 okrsková soutěž v Bučině

Počasí nám teda opravdu nevyšlo. Pršelo a pršelo. Svůj útok zde předvedli i mladí hasiči

Muži I: Víťa Grambal, Romča Šrajer, Mirek Krčil, Filip Neděla, Honza Beneš, Martin Stodola, Pepa Trunec

Muži II: Petr Kazda, Mirek Lebeda, Jarda Teplý, Tomáš Grambal, Tomáš Breň, Jarda Kabrhel, Pavel Vondra

Ženy: Míša Šrajerová, Ilona Vomočilová, Ilona Šplíchalová, Věruška Škopová, Kája Lebedová, Martina Střasáková, Lada Břeňová

Umístění:

Muži I: 2. místo

Muži II: 3. místo

Ženy: 3 místo

28.5.2014 Voda v Bučině

21.6.2014 členská schůze

Schůze se konala v hasičárně sboru od 19 hodin. Schůzi zahájil starosta sboru p. Kazda. Na programu schůze bylo před prázdninami pouze několik bodů. Na začátek starosta poděkoval všem členům, kteří se aktivně podíleli na přípravách, samotném průběhu a úklidu po okrskové soutěži. I přes opravdovou nepřízeň počasí se soutěž organizačně i finančně povedla. Dále jsme se domlouvali ohledně posvícenské zábavy, podzimního výletu a posvícenské zábavy

6.9.2014 soutěž v Hrušové

Muži: Víťa Grambal, Mirek Lebeda, Filip Neděla, Tomáš Grambal, Petr Kazda, Honza Beneš ml, Romča Šrajer, Pepa Trunec,

Ženy: Lada Břeňová, Martina Střasáková, Ilona Vomočilová, Ilona Šplíchalová, Kája Lebedová, Zdenča Grambalová, Míša Šrajerová

Umístění:

Muži: 8. místo

Ženy:  3. místo

7.9.2014 Langošová neděle

Zhodnocení akce Langoše – krátké zhodnocení velmi úspěšné akce. Vyrobilo a prodalo se celkem 356 langošů, nový rekord. Zisk z této akce je cca 7.000Kč. Velké poděkování dětem, a všem, kdo pomáhali. Krásný článek o této akci byl prezentován v místním časopise TRS.

27.9.2014 členská schůze

Proběhlo zhodnocení akce „Langoše“, naplánovala se další akce – šipky, posvícenská zábava a výroční valná schůze.

4.10.2014 šipky

Tak opět tu máme říjen a tím spojené šipky. Hasičky se postaraly o občerstvení. Pánové o maso na gril. Nálada byla dobrá.

Vítězové:

Muži: Miroslav Krčil st.

Ženy: paní Němečková

11.10.2014 Posvícenská zábava

Po delším čase jsme se rozhodli něco uspořádat. Bohužel, jak už je to v dnešní době zvykem, moc lidí nepřišlo. Samozřejmě nás to moc mrzí, ale i přesto nějaký výdělek byl.

20.10.2014

našemu členovi se narodilo třetí dítko. Je to chlapeček a jmenuje se Šimon Tököly

12.11.2014 sázení stromků – výpomoc myslivcům

Sázet stromky byli Mirek Lebeda, Petr Kazda, Pepík Trunec, Tomáš Breň

17.11.2014 natírání kazatelny – výpomoc myslivcům

Sváteční den jsme si vyplnili výpomocí místním myslivcům – pracovali: Martin Stodola, Roman Šrajer a Milan Popelka

22.11.2014 Ženy hasičky na bowlingu ve Vysokém Mýtě

Je důležité udržovat i přes podzim kontakt s mužstvem, proto jsme  si ve Vysokém Mýtě zamluvily bowling. Hra a debata se nám protáhla až do pozdních noční hodin. Večer jsme si užily.

Olí, Kája, Zdenča, Jana V., Ilča V., Ilča Š, Míša, Jana a později dorazila i Lada B. (viz. níže vrhá nezvyklým způsobem)

Máme nové členky: Lenku Storoženkovou a Kamču Netolickou

Máme nového člena: Filipa Nedělu